Czasowa organizacja ruchu w związku z budową linii tramwajowej do Fordonu

  Drukuj

Więcej…

 

Przypominamy, że w związku z realizacją inwestycji prowadzonej przez spółkę: „Tramwaj Fordon” pod nazwą: „Budowa linii tramwajowej do dzielnicy Fordon z przebudową układu drogowego w Bydgoszczy” – w obrębie ulic: Fordońska, Kamienna, Wyścigowa i Startowa, cały czas prowadzone są roboty drogowe powodujące utrudnienia w ruchu.

Dnia: 02.04.2014r. Wykonawca robót przystąpi do połówkowego zwężenia północnej jezdni ul. Kamiennej (w kierunku do Centrum) do jednego pasa ruchu.

Obecnie trwają również prace na jezdni południowej ul. Kamiennej (w kierunku do Fordonu), które powodują zawężenie do jednego pasa ruchu. Przez okres realizacji przebudowy ul. Kamiennej wyjazd w kierunku Fordonu oraz dojazd do centrum będzie się odbywał jednym pasem ruchu.

Czasowe zmiany w organizacji ruchu zostaną również wprowadzone na ulicach Lewińskiego oraz Akademickiej na odcinku od ulicy Kaliskiego do ulicy Igrzyskowej. Utrudnienia w ruchu będą spowodowane połówkowymi zamknięciami jezdni w dniach od: 2.04 do: 19.04.2014r.

Z uwagi na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pracowników obsługujących budowę prosimy o stosowanie się do nowego, czasowego oznakowania w tym obszarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *