Infolinia: 52 58 59 400
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Europejski Dzień bez samochodu

Przypominamy, że trwa właśnie EUROPEJSKI TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU 2018 - finał w najbliższą sobotę !!! 22 Września obchodzimy Dzień Bez Samochodu - zapraszamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

Udział TF w konferencji na temat "Bezpieczeństwo Techniczne - zmiany dla rozwoju"

11 września 2018 w Audytorium Novum Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyła się konferencja na temat: Bezpieczeństwo Techniczne - zmiany dla rozwoju, w której wzięli udział pracownicy spółki Tramwaj Fordon Organizatorami konferencji byli: Urzad Dozoru Technicznego Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Urząd Skarbowy w Inowrocławiu

View the embedded image gallery online at:
http://tramwajfordon.bydgoszcz.pl/aktualnoci#sigFreeIdfd018c9dc7

Relacja z ROLL & RUN Decathlon

8 września 2018 roku odbyła się 7 edycja imprezy ROLL & RUN w Bydgoszczy, wzdłuż torowiska na ul. Lewińskiego. Start miał miejsce przed Decathlonem przy ul. Rejewskiego. Podczas całodziennych zmagań, w pierwszej części wystartowały w biegu i na rolkach dzieci. Następnie odbyła się konkurencja rolki fitness na dystansie 8 km, oraz rolki szybkie - tzw. półmaraton rolkarski na dystansie 21 km. Najwytrwalsi brali udział w dwuboju składającego się ze wspomnianej konkurencji rolki szybkie i biegu na dystansie 5 km. Poza tym odbyły się również konkurencje dodatkowe dla dzieci takie jak: limbo skating, skok nad tyczką, freestyle slalom oraz bladecross.

View the embedded image gallery online at:
http://tramwajfordon.bydgoszcz.pl/aktualnoci#sigFreeId2e43a5cc63

Tramwaj Fordon partnerem ROLL & RUN Decathlon

Informacja dot. hałasu tramwajów SWING

Odnosząc się do hałasu tramwajów SWING informujemy, że zgodnie z zaleceniami producenta tramwajów przeglądy są wykonywane co 20 tys. kilometrów tj. co ok. 2 miesiące. Co 10 tys. km (średnio co miesiąc), wykonywany jest pomiar obręczy. Jeżeli profil koła jest nieprawidłowy lub występują różnice w średnicach kół, tramwaj jest odstawiony do toczenia.

Umowa o dofinansowanie nr POIS.07.03.00-00-021/12-00 na realizację projektu pn. "Budowa linii tramwajowej do dzielnicy Fordon z przebudowa układu drogowego w Bydgoszczy"