Infolinia: 52 58 59 400
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Utrudnienia

Zamknięcie połówkowe ulicy Fordońskiej

Z kolejnych informacji otrzymanych od wykonawcy budowy linii tramwajowej do Fordonu uprzejmie informujemy, że prowadzone obecnie prace przy realizacji inwestycji wymagają połówkowego zajęcia jezdni północnej ul. Fordońskiej (w kierunku centrum) na odcinku węzła rozjazdowego pętli Wyścigowa. Prace zaplanowano w okresie od: 03.11.2015r. do: 06.11.2015r. w godzinach nocnych od: 24:00 do: 04.00.

Za utrudnienia przepraszamy

Utrudnienia na ulicy Fordońska-Wyścigowa

Jak przekazał nam wykonawca robót budowlanych przy realizacji budowy linii tramwajowej do Fordonu, realizowane w tej chwili prace wymagają połówkowego zajęcia jezdni północnej ul. Fordońskiej (w kierunku do Centrum) na odcinku węzła rozjazdowego pętli Wyścigowa. Prace będą realizowane w dniach od: 20.10.2015r. do: 22.10.2015r. w godzinach od 24:00 do 04:00.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy

Korekta terminu prac - skrzyżowanie ulic Harcerska, Inwalidów, Czesława Lewińskiego

Opierając się na informacjach przekazanych przez wykonawcę budowy linii tramwajowej do Fordonu informujemy, że prace na skrzyżowaniu ulic Harcerska – Inwalidów – Czesława Lewińskiego zostaną przedłużone do dnia: 20.10.2015r.

W związku z tym, skrzyżowanie ulic Inwalidów - Czesława Lewińskiego - Harcerska będzie jeszcze nieprzejezdne. Dojazd do ul. Inwalidów w dalszym ciągu będzie zapewniony od strony ul. Kamiennej, a do ul. Harcerskiej północnym sięgaczem ul. Wyścigowej.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Skrzyżowanie ulic Harcerska – Inwalidów – Czesława Lewińskiego oraz Jasiniecka – Czesława Lewińskiego - Akademicka z nową organizacją ruchu

Z kolejnych informacji przekazanych przez wykonawcę budowy linii tramwajowej do Fordonu wynika, że z 20.10.2015r. na 21.10.2015r. zostanie otworzone dla ruchu drogowego skrzyżowanie z ruchem okrężnym ulic Harcerska – Inwalidów – Czesława Lewińskiego. Na rondzie, wszystkie wloty zostaną podporządkowane znakami ostrzegawczymi: „ustąp pierwszeństwa" w połączeniu ze znakami nakazu: „ruch okrężny". W tym samym czasie zostanie zmienione pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu ulic Jasiniecka – Czesława Lewińskiego – Akademicka. Ulica Jasiniecka zostanie podporządkowana do ciągu ulic z pierwszeństwem przejazdu tj. ulic Czesława Lewińskiego – Akademicka w Bydgoszczy.

Umowa o dofinansowanie nr POIS.07.03.00-00-021/12-00 na realizację projektu pn. "Budowa linii tramwajowej do dzielnicy Fordon z przebudowa układu drogowego w Bydgoszczy"