Infolinia: 52 58 59 400
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Czasowa organizacja ruchu na ul. Akademickiej i ul. Władysława Andersa

Z informacji przekazanych przez wykonawcę robót budowlanych związanych z realizacją inwestycji pod nazwą: „Budowa linii tramwajowej do dzielnicy Fordon z przebudową układu drogowego w Bydgoszczy” wynika, że na czas montażu pętli indukcyjnych ITS w dniach od: 16.07.2015r. do: 26.07.2015r. w godz. od: 22:00 do: 04:00 będą prowadzone prace na skrzyżowaniu ulic Akademicka – Kaliskiego - Jerzego Rupniewskiego, na ul. Akademickiej, pomiędzy ul. Kaliskiego i ul. Igrzyskową, na ul. Akademickiej na odcinku ul. Igrzyskowa – rondo ONZ, skrzyżowanie ulic Władysława Andersa – ul. Franciszka Kleeberga – ul. Christiana Andersena, na ul. Władysława Andersa pomiędzy ul. Kasztelańską i łącznikiem ul. GOPR, skrzyżowanie ulic Władysława Andersa – Józefa Piłsudskiego – Orląt Lwowskich.

W trakcie prowadzonych prac może być zamykany wylot na skrzyżowaniu, a ruch kołowy na wlocie skrzyżowania będzie sterowany dwukierunkowo przez uprawnione do tego osoby.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Umowa o dofinansowanie nr POIS.07.03.00-00-021/12-00 na realizację projektu pn. "Budowa linii tramwajowej do dzielnicy Fordon z przebudowa układu drogowego w Bydgoszczy"