Infolinia: 52 58 59 400
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

UWAGA - na ul. Wojciecha Korfantego pomiędzy ul. Juliana Prejsa, a ul. Akademicką

Jak poinformował nas wykonawca prac przy budowie tramwaju do Fordonu na ul. Wojciecha Korfantego na odcinku pomiędzy ul. Juliana Prejsa, a ul. Akademicką będą wprowadzone dwa etapy czasowej organizacji ruchu.

Pierwszy etap - będzie obowiązywał od: 01.07.2015r do: 21.07.2015r. W tym czasie ulica Wojciecha Korfantego zostanie zawężona do jednego pasa ruchu, na którym ruch kołowy będzie sterowany sygnalizacją świetlną po zachodniej stronie ulicy. Ulica Juliana Prejsa będzie nieprzejezdna przy skrzyżowaniu z ul. Wojciecha Korfantego. Wjazd w ul. Juliana Prejsa będzie możliwy z ul. Wojciecha Korfantego.

Drugi etap będzie obowiązywał od: 22.07.2015r. do: 11.08.2015r. W tym czasie ul. Wojciecha Korfantego zostanie zawężona do jednego pasa ruchu (po stronie wschodniej) - kierunek do Fordonu. Ruch kołowy będzie sterowany sygnalizacją świetlną. Ulica Juliana Prejsa będzie w dalszym ciągu nieprzejezdna przy skrzyżowaniu z ul. Wojciecha Korfantego. Wjazd w ul. Juliana Prejsa będzie możliwy z ul. Wojciecha Korfantego.

Komunikacja publiczna na obu etapach - przystanek autobusowy na ul. Wojciecha Korfantego w kierunku do centrum zostanie przeniesiony przed skrzyżowanie z ul. Juliana Prejsa.

Za utrudnienia wszystkich przepraszamy

Umowa o dofinansowanie nr POIS.07.03.00-00-021/12-00 na realizację projektu pn. "Budowa linii tramwajowej do dzielnicy Fordon z przebudowa układu drogowego w Bydgoszczy"