Infolinia: 52 58 59 400
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Uczniowie Technikum Kolejowego z odwiedzinami na zajezdni Łoskoń

W czwartek 27 września z odwiedzinami na zajezdni Łoskoń gościła klasa 2 i 4 Technikum Kolejowe w Bydgoszczy specjalności Elektroenergetyk Transportu Szynowego. W trakcie zajęć uczniowie mieli okazję zobaczyć jak zbudowana jest sieć zasilająca, jakie prace są wykonywane na zajezdni oraz na czym polega praca dyspozytora. Wymiana zdań z fachowcami z branży stanowi wartość dodaną do wiedzy zdobywanej na lekcjach.

Krótka relacja z ROLL & RUN

Krótka relacja z 8.09 zawody Roll&Run Decathlon Fordon
WIelkie dzięki za udział , zapraszamy do Stolna
Dziękujemy :
Aktywna Bydgoszcz
Decathlon Bydgoszcz
Profesjonalny Sklep Z Rolkami i Łyżwami Krzysztof Plich
Legend
Centrum Znakowania Krismedia
EBUD Dom
Lok&Roll Osielsko
dermag
Tramwaj Fordon Sp z o.o.
DECIMAS'
Budstol Invest
SeGa Serwis Znaki Drogowe
Erplast - znaki drogowe
Jubiler Szafir
ForsportPolska
Drewno w Mieszkaniu
specjalne podziekowania za cały dzien krecenia i filmy @Karol Chełkowski

Europejski Dzień bez samochodu

Przypominamy, że trwa właśnie EUROPEJSKI TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU 2018 - finał w najbliższą sobotę !!! 22 Września obchodzimy Dzień Bez Samochodu - zapraszamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

Udział TF w konferencji na temat "Bezpieczeństwo Techniczne - zmiany dla rozwoju"

11 września 2018 w Audytorium Novum Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyła się konferencja na temat: Bezpieczeństwo Techniczne - zmiany dla rozwoju, w której wzięli udział pracownicy spółki Tramwaj Fordon Organizatorami konferencji byli: Urzad Dozoru Technicznego Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Urząd Skarbowy w Inowrocławiu

Relacja z ROLL & RUN Decathlon

8 września 2018 roku odbyła się 7 edycja imprezy ROLL & RUN w Bydgoszczy, wzdłuż torowiska na ul. Lewińskiego. Start miał miejsce przed Decathlonem przy ul. Rejewskiego. Podczas całodziennych zmagań, w pierwszej części wystartowały w biegu i na rolkach dzieci. Następnie odbyła się konkurencja rolki fitness na dystansie 8 km, oraz rolki szybkie - tzw. półmaraton rolkarski na dystansie 21 km. Najwytrwalsi brali udział w dwuboju składającego się ze wspomnianej konkurencji rolki szybkie i biegu na dystansie 5 km. Poza tym odbyły się również konkurencje dodatkowe dla dzieci takie jak: limbo skating, skok nad tyczką, freestyle slalom oraz bladecross.

Umowa o dofinansowanie nr POIS.07.03.00-00-021/12-00 na realizację projektu pn. "Budowa linii tramwajowej do dzielnicy Fordon z przebudowa układu drogowego w Bydgoszczy"